logo
dollar
euro

Як показав моніторинг Міндоходів полтавці задоволені сервісами від Міндоходів

19:57 18.08.2019 eye 283
Як показав моніторинг Міндоходів полтавці задоволені сервісами від Міндоходів

Більшість платників податків області позитивно оцінюють створення Міністерства доходів і зборів. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного наприкінці грудня 2013 року та на початку січня 2014 року по області.

За даними опитування, об’єднання податкової та митної служб у Міністерство доходів і зборів на разі позитивно сприймають 92% платників податків, а проти зворотної реорганізації Міндоходів виступає абсолютна більшість підприємців ― 82%.

Згідно з дослідженням підприємці віддають перевагу дистанційному спілкуванню з Міністерством та його територіальними підрозділами, користуючись онлайн-форматом подачі звітності. Так, 92% з опитаних подають свою звітність до органів доходів і зборів в електронному вигляді, з них: 44% на електронних носіях під час особистого відвідування органів Міндоходів, а 48% використовують для цього Інтернет.

Як показав моніторинг громадської думки найпопулярнішими сервісами від Міндоходів серед полтавських  платників є: "Електронна звітність" (48%), "Єдина база податкових знань" (25%) та "Акредитований центр сертифікації ключів" (12%).

Оцінюючи різноманітні аспекти роботи інформаційних сервісів від Міндоходів 95% полтавців поставили найвищі бали "доступності інформації", 82% опитаних цілком задоволені якістю інформаційних матеріалів, підготовлених фахівцями органів доходів і зборів області, а 78% респондентів переконані у зручності субсайту територіальних органів Міндоходів у Полтавській області.

Оцінюючи професійні якості самих фахівців органів Міндоходів Полтавської області, найвищі бали учасники опитування поставили їх професіоналізму та компетентності, дотриманню етики поведінки державного службовця, а також їх орієнтуванню на вирішення проблем платника.

Дослідження проводилося за ініціативи Головного управління Міндоходів у Полтавській області в усіх територіальних органах доходів і зборів та Центрах обслуговування платників. Всього в опитуванні взяли участь близько тисячі респондентів. Подібні моніторинги громадської думки систематично організовуються та проводяться серед платників, що дозволяє органам доходів і зборів області оперативно дізнаватися про проблемні питання платників податків та застосовувати заходи щодо їх вирішення.

Повідомляє головне управління Міндоходів у Полтавській області.


Наверхнаверх