logo
dollar
euro

У Полтаві "Свобода" закликає вступати до самооборони

20:50 18.08.2019 eye 1141
У Полтаві "Свобода" закликає вступати до самооборони

"Усіх, хто готовий ставати до оборони своїх родин, свого краю, своєї нації, своєї країни від бандитів при владі закликаємо долучатися до мобілізаційних груп і сотень самооборони ВО "Свобода". Час показати, хто господар в нашій державі і вказати диктаторам, де їхнє місце!".

Про це 20 січня 2014 року у Полтаві на Народному Віче заявив голова Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Роман Чабановський.

Націоналіст повідомив, що зараз вже набирають в загони чоловіків зі всієї области охочих допомагати як на місцях, так і на столичному Майдані.

"Будемо на місцях зорганізовувати мобілізаційні пункти, в котрих координатори записуватимуть чоловіків до загонів самооборони, а також відправлятимуть на Київ охочих протистояти встановленню диктатури в Україні. На часі розробляється графік чергування полтавців у столиці. Однак, на місцях також діятимуть сотні, котрі допомагатимуть під час проведення масових заходів та охорони намету обласної організації ВО "Майдан" на площі перед ОДА", – наголосив свободівець Роман Чабановський.

Записатися у загін самооборони вже зараз можна за телефоном – 066-167-40-48. Повідомляє прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".


Наверхнаверх