logo
dollar
euro

Як на Полтавщині влада збирається відзначати День Соборності України

8:27 21.01.2014 eye 1587
Як на Полтавщині влада збирається відзначати День Соборності України

22 січня в обласному центрі відбудеться урочисте покладання квітів до пам’ятників Т.Шевченку та Б.Мартосу за участі керівників області, депутатів, молоді, представників громадськості. Аналогічні заходи відбудуться в усіх районних центрах і містах. Відбудуться молитви за Україну.

Упродовж січня-лютого у навчальних та бібліотечних закладах пройдуть "круглі столи", конференції та інші тематичні заходи, у музеях та бібліотеках – виставки.  21 січня відкриється  виставка архівних документів про історичні події визвольних змагань українського народу на Полтавщині 1917-1921 років, підготовлена Державним архівом Полтавської області.

У період з 22 по 29 січня заплановано провести 20 спортивних заходів приурочених до Дня Соборності та Свободи України й увічнення пам’яті героїв Крут. Зокрема, відбудуться чемпіонати області з плавання у Кременчуці та з шахів – серед юнаків та дівчат до 18 та 20 років у Полтаві. 25 січня у Полтаві на спортивній базі обласної дитячо-спортивної школи "Олімпійські надії" відбудуться обласні змагання з дзюдо.

11-12 лютого на базі Полтавського юридичного інституту Національного університету "Юридична академія імені Ярослава Мудрого" інститутом післядипломної педагогічної освіти заплановано проведення обласних змагань серед учнівської молоді з інтелектуальної гри "Полтавські дебати – 2014" на тему: "Соціальні мережі сприяють розбудові громадянського суспільства".

Про це на нараді в голови облдержадміністрації говорив директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколи Перепелиці. У своїй промові посадовець також зазначив, що "на 23-ому році державної незалежності України, лідери окремих політичних сил, рвучись до влади за будь-яку ціну, використовуючи підтримку закордонних місіонерів, іноземних донорів, намагаються реалізувати в Україні сценарії, які у перспективі можуть мати для країни катастрофічні наслідки. Враховуючи все це, Президент України ставить завдання здійснити широкомасштабні заходи, приурочені до Дня Соборності і Свободи…".

Отже, на думку полтавського чиновника, опозиція, протестувальники і "закордон" - деструктив, президент, за часів правління якого відбуваються наймасштабніші за роки незалежності народні протести, - конструктив. На жаль, на таких позиціях Соборну Україну наразі не зібрати.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх