logo
dollar
euro

Влада намагається "вибити" Юрія Бублика з Верховної Ради

18:24 20.01.2014 eye 2406
Влада намагається "вибити" Юрія Бублика з Верховної Ради

До народного депутата-свободівця Юрія Бублика, обраного по 145 виборчому округу (м. Полтава, Полтавський та Котелевський райони), звернувся мешканець Полтави Олександр Пєшков із проханням допомогти у ситуації, що склалась.

Під час останніх виборів до Верховної Ради України Пєшков Олександр був головою дільничної виборчої комісії № 531176, що розташована у приміщенні ЗОШ № 13, м. Полтава.

Декілька днів тому до нього зателефонував працівник полтавського міського відділення міліції Дашков Дмитро Євгенович і "запросив" на так зване опитування, але точної причини вимушеної зустрічі не назвав. Мовляв, надійшли скарги на роботу ДВК та порушення фінансового законодавства. І це все виявилося тоді, коли із часу проведення самих виборів та оголошення результатів пройшло більше року. На подібні "опитування" були запрошені усі члени ДВК.

Щоби прояснити ситуацію, ми задали декілька запитань Дмитрові Дашкову у телефонному режимі: Хто звернувся із даною скаргою до міліції? І коли? Які саме порушення були виявлені у роботі даної дільниці? Чи були подібні випадки на інших ДВК 145 ВО або у інших виборчих округах? Чи було зареєстроване дане "запрошення" на опитування у єдиному  реєстрі досудових розслідувань?

На жаль, конкретної відповіді на жодне із поставлених питань не вдалося отримати. Працівник міліції постійно наголошував на тому, що вся інформація, яка стосується даної справи, є службовою. Щоб отримати цю інформацію, потрібно зробити офіційний запит і лише після запиту, у відповідності до ЗУ "Про доступ до публічної інформації", нам зможуть надати відповідь. Щодо запрошення на опитування по телефону, працівник міліції запевнив, що керується ЗУ "Про міліцію". Тобто, нічого нового і по суті справи нам не повідомили.

"На моє велике переконання, основна мета таких от "справ" і викликів на опитування до міліції – знайти порушення у роботі членів ДВК та скасувати результати парламентських виборів у 145 виборчому окрузі. Після виборів до ВРУ минуло багато часу, але, думаю, справа лише набирає обертів. І нинішня антинародна влада зацікавлена у тому, аби знайти порушення та погрішності у роботі виборчих комісій на ті ж переможні 5 тисяч голосів, щоби позбавити Бублика мандату. Це є свідченням того, що робота фракції ВО "Свобода" у парламенті та на місцях дає свої позитивні результати і ми рухаємось у правильному напрямку.

А щодо наших правоохоронних органів, то їм є чим зайнятися. У Полтаві процвітає торгівля несанкціонованими медичними та психотропними препаратами. Процвітає наркобізнес, який "кришує" сама ж міліція. Процвітає несанкціонована торгівля паливно-мастильними матеріалами, якими торгують без оподаткування та ліцензування. Тобто суми, передбачені до сплати у вигляді податків та вартості ліцензій, надходять до кишень керівництва правоохоронних органів від Полтава і до Києва. Саме дорога за маршрутом Полтава-Київ усіяна точками несанкціонованої торгівлі ПММ. І таких прикладів можна навести багато. То ж у мене виникає безліч питань до роботи працівників правоохоронних органів. Мені цікаво, чому вони не бачать грубого порушення Законів України, а займаються усілякими замовними вибірковими справами?", – зазначив народний депутат України Юрій Бублик.

Про це повідомляє прес-служба народного депутата України.


Наверхнаверх