logo
dollar
euro

23 січня відбудеться друге пленарне засідання двадцятої сесії облради. Говоритимуть про бюджет 2014

18:09 20.01.2014 eye 481
23 січня відбудеться друге пленарне засідання двадцятої сесії облради. Говоритимуть  про бюджет 2014

Голова обласної ради Іван Момот підписав повідомлення про скликання 23 січня о 10.00 другого пленарного засідання двадцятої сесії обласної ради шостого скликання.

До проекту порядку денного внесені , зокрема, питання про обласний бюджет на 2014 рік, програму економічного і соціального розвитку Полтавської області тощо.

Сьогодні, 20 січня,и відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та управління майном за участі голів постійних комісій, фракцій обласної ради, на якому й розглядали обласний бюджет на 2014 рік, який буде представлений депутатам на пленарному засіданні сесії. Доповідав директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка.

Зокрема, йшлося про те, що пріоритетом розвитку та підтримки залишається галузь "Охорона здоров’я". Обсяг видатків обласного бюджету на 2014 рік на галузь становитиме  644,9 млн. грн. У цю суму  враховані видатки на функціонування Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також цільові видатки для забезпечення додаткових виплат медичним працівникам системи екстреної медичної допомоги в сумі 12,6 млн.грн.

Капітальні видатки на придбання обладнання та проведення капітального ремонту закладів охорони здоров’я за рахунок коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку, передбачені в сумі 6,1 млн.грн. Цільові видатки на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет становитимуть 22,6 млн. грн.

За рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам передбачені видатки на: придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров’я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії в сумі 6,4 млн.грн.; придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги в сумі 10,4 млн.грн.; часткове відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою в сумі 7,3 млн.грн.

За рахунок додаткової дотації з державного бюджету передбачені видатки на виплату надбавок за обсяг та якість виконаної роботи медичним працівникам закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу, у непілотних регіонах в сумі 4,6 млн.грн.


Наверхнаверх