logo
dollar
euro

Кременчуцькі правоохоронці "повелись" на хибний виклик?

14:26 20.01.2014 eye 359
Кременчуцькі правоохоронці "повелись" на хибний виклик?

Прес-служба Кременчуцького міського відділу УМВС України в Полтавській області  сьогодні заявила, що на номер "102" до кременчуцької міліції 20-го січня близько 2-ої години ночі надійшло повідомлення від невідомого, що біля одного з приміщень невстановлені особи поспіхом вантажать речі в мікроавтобус.

Для з’ясування обставин на місце події одразу був направлений патрульний екіпаж батальйону патрульної служби Кременчуцького міського відділу в складі 3-х осіб, який ніс службу неподалік від зазначеного місця. Прибувши за вказаною адресою міліціонери побачили автобус та групу осіб біля нього. Запідозривши, що вчиняється крадіжка, патрульні, для повної та всебічної перевірки, викликали на місце події слідчо-оперативну групу Кременчуцького міського відділу. Але особи, побачивши міліціонерів, швидко почали залишати місце події. А водій мікроавтобусу, не реагуючи на законні вимоги правоохоронців, з місця події втік, травмувавши при цьому одного з працівників міліції. Наразі вирішується  питання про відкриття кримінального провадження за правоохоронців. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до 2-х років ув’язнення.

Отже, судячи з повідомлення, кременчуцькі правоохоронці таки з’ясували, що люди, які завантажували мікроавтобус таки нічого не крали, адже збираються їх притягати до відповідальності за непокору міліцію. Але з неї не зрозуміло, якої тоді покори і для чого чекали правоохоронці.

Інформаційно-рекламний тижневик "Програма Плюс" проливає світ на події з протилежного від міліціонерів боку. Видання повідомляє, що правоохоронці міста намагалися заблокувати відправлення автомобіля від офісу Кременчуцького об’єднання "Майдан" з допомогою, який вирушав на Майдан київський з вантажем протигазів. Як розповів активіст Кременчуцького Майдану репортеру: "Ми знайшли протигази, мікроавтобус мав їх доправити. Але з'явилися два міліціонери , які заявили, що до них надійшов сигнал про те , що в машині - заборонені речі, і її треба перевірити. Ми запропонували оглянути машину , щоб її випустили. Але вони зупиняли автобус, намагалися кидатися під колеса. Потім тут було близько 30 міліціонерів - намагалися блокувати автобус, але він від'їхав".


Наверхнаверх