logo
dollar
euro

Голова Полтавської ОДА ратує за об’єктивність інформації в ЗМІ

11:18 20.01.2014 eye 382
Голова Полтавської ОДА ратує за об’єктивність інформації в ЗМІ

Сьогодні на апаратній нараді в облдержадміністрації говорили про останні події в країні.

Обласний очільник Олександр Удовіченко, зокрема, заявив, що в умовах напруги, завданням регіональної влади є забезпечення безперебійної роботи системи життєзабезпечення, соціальних служб та ін.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації цитує звернення голови до журналістів: "Давайте більше інформації для людей, щоб вони знали, що відбувається на Полтавщині, як функціонують системи життєзабезпечення та що відбувається в політичному житті області. Має бути об’єктивна інформація! Нічого не замовчувати і нічого не приховувати. Якщо зібрався мітинг, я думаю, що камера державної телекомпанії повинна там бути, і після того повинна бути інформація".

Наразі і влада, і опозиція планує проводити заходи у День Соборності та Свободи України. Так, влада Полтави планує на 22 січня о 10.00 покласти квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Олександр Удовіченко закликав залучити до відзначення цього дня якнайбільше людей, провести масштабні й змістовні заходи, які "охоплять" всю область.

Сподіваємось, до цих заходів не будуть безальтернативно залучати бюджетників, як це було на "антифашистських", які проводились минулого року.


Наверхнаверх