logo
dollar
euro

Без емоцій про Антимайдан розповів мешканець Гадяча

8:00 20.01.2014 eye 2014
Без емоцій про Антимайдан розповів мешканець Гадяча

Мешканець Гадяча  Олексій Пирогов у соцмережі ВКонтакте на стрінці Гадяч.Com.Новини розповів власні  враження про Антимайдан:

"Розповім все що бачив своїми очима. Знайомий запропонував поїхати на Антимайдан. Я дав згоду, бо був вихідний. Виїхали ввечері. В Києві були на ранок. Зупинилися недалеко від Печерської лаври. Потім пішою ходою дійшли до Маріїнського парку. Антимайдан це периметр під Верховною Радою. З одного боку його охороняють внутрішні війська, а з іншого боку так звані "тітушки". В центрі стоїть сцена з якої до слухачів доносять полум'яні речі депутати від партії регіонів. Чечетов, Шуфрич, Калашников... Позаду сцени стоять польові кухні та намети, поряд біотуалети.

Основна масса людей це пенсіонери, бізробітні та студенти ПТУ. Контингент не дуже цікавий. Ще я бачив купи молодчиків в спортивному одязі та бомжів. Хтось махає прапорами, а хтось просто мовчки стоїть опустивші очі. Жодна людина, яка там є за ідею не стоїть. Лише за гроші. День на морозі коштує від 325 грн.і вище. Додайте сюди безкоштовну дорогу до Києва і назад, а також таку собі їжу в обід. Меню дуже просте. Каша гречана або перлова і хліб. Більше нічого немає. Ну і все. Раніше говорили, що за периметр не випускали. Та насправді це не так. Можна із за огорожі вийти. Головне попередити "старшого". Таким чино більшість ходить на Євромайдан, де можна нормально поїсти та взяти теплого одягу.

"Нещасні люди.... Нещасна країна", - сказала одна жінка яка гуляла по Маріїнському парку.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх