logo
dollar
euro

Нардеп-полтавець Валерій Головко: "В України просто брутально крадуть майбутнє!"

11:12 19.01.2014 eye 488
Нардеп-полтавець Валерій Головко: "В України просто брутально крадуть майбутнє!"

На своїй сторінці в Фейсбук нардеп-полтавець Валерій Головко залишив такий напис:

"Янукович підписав усі закони, прийняті 16 січня. Звільнив Льовочкіна, якого, за його ж словами, тримали до врегулювання політичної кризи, напевне підготувавши місце для кума Путіна - Медведчука. Звільнив командувача Сухопутних військ. Під кого зачистили це місце навіть моторошно представити. Залишилося лише офіційно запровадити комендантську годину, зачистити Майдан і закріпити Конституцією диктатуру формою правління в Україні. Або може ще хтось сподівається на щось інше у виконанні режиму? В України просто брутально крадуть майбутнє!"

У свою чергу представник президента Віктора Януковича у Верховній Раді Юрій Мірошниченко в інтерв’ю "5 каналу" висловив думку, що неякісне ухвалення скандальних законів – наслідок відсутності діалогу між владою та опозицією. "Опозиція заблокувала парламент, розраховуючи, що таким чином Україна не отримає бюджет, з іншого боку отримала протилежний результат – крім бюджету ще якісь законопроекти, які сьогодні ми не можемо оцінювати, оскільки ми їх не обговорили під час розгляду. Не навмисно, але могли пропустити якісь такі ляпи, які будуть потім сприйматись міжнародною спільнотою негативно", - зазначив Мірошниченко.

Таким чином, вірогідно, представник влади вважає, що виправдав нехтування  політичною відповідальністю правлячою партією і нездатність передбачити наслідки від заподіяного для країни та реакцію демократичних сусідів.


Наверхнаверх