logo
dollar
euro

Маленька Марійка потребує вашої допомоги!

9:24 19.01.2014 eye 630
Маленька Марійка потребує вашої допомоги!

Наша донька Ковгореня Марія Олександрівна, народилася 18 квітня 2013 року в Полтаві. Домашня адреса: смт Чутове, вул. Щорса, 10.

Вперше потрапила на стаціонарне лікування до неврологічного відділення Полтавської дитячої обласної лікарні 29 червня 2013 року. Знаходилася на лікуванні з діагнозом гострий менінгоенцефаліт не уточненої етіології, судомний синдром, синдром м’язевої дистонії. У дитини спостерігалися судоми, порушення дихання. Дівчинку було обстежено, проведено лікування. Дитині стало краще на декілька днів. Потім судоми повернулися і Марійці погіршало. І вже 14.08.2013 року дитина була госпіталізована на лікування в неврологічне відділення дитячої обласної лікарні м. Полтави, де було поставлено діагноз симптоматичний синдром Веста. Позитивний ефект від лікування спостерігався декілька днів і все знову повторювалося.

23.10.2013 року ми звернулися по допомогу до Інституту неврології, психіатрії та наркології національної академії медичних наук України в м.Харкові, де було запропоновано нові медичні препарати для лікування дівчинки, а також проведено дообстеження.  5.11.2013 року Марійка була знову госпіталізована до Полтавської дитячої обласної лікарні для наступного проведення підбору препаратів і дообстеження. За час перебування у неврологічному відділенні на фоні проведеної терапії стан дитини не покращувався. Враховуючи скарги, характер і частоту судом, додаткові обстеження, відсутність позитивної динаміки на проведеній терапії Марійку було направлено на консультацію до "ОХМАТДИТу" до дитячого невролога м. Київ та до Харківського спеціалізованого медико-генетичного центру.

Після додаткових обстежень у Києві та Харкові було поставлено діагноз: симптоматичний синдром Веста, синдром м’язевої дистонії, затримка статокінетичного розвитку, функціональні зміни травлення, виражена гіпергомоцистеінемія, асоціація мітохондріопатії з порушенням сірковмісних амінокислот. Дівчинку поставили на облік у Харківському спеціальному медико-генетичному центрі. Було запропоноване відповідне лікування, але позитивної динаміки не спостерігалося.

З 17.12 по 30.12.2013 року Марійка знаходилася в неврологічному відділенні Полтавської дитячої обласної лікарні для наступного підбору протисудомних препаратів.

На фоні лікування позитивної динаміки немає. З урахуванням стійких терапевтично-резистентних епілептичних нападів дитині оформлено інвалідність.

Після майже семи місяців лікування Марійки в Україні, а саме в Полтаві, Харкові та Києві, покращення стану дитини не досягнуто. За цей період Марійка отримувала лікування дорогокоштуючими ліками австрійського, швейцарського, бельгійського та германського  виробництва. Дівчинка відстає в розвиткові від однолітків. Судоми продовжуються кожного дня. Тому ми звернулися по допомогу до клініки Текнон, що в Іспанії, де лікують синдром Веста. Після перегляду документів Марійку запрошують на обстеження та подальше лікування до цієї клініки.

Для лікування в Іспанії потрібно 250 000 гривень

Картка Приватбанк 5168742066124698

Ковгореня Олександр Володимирович


Наверхнаверх