logo
dollar
euro

У Полтавському обласному клінічному онкологічному диспансері напорушували на 120 тисяч

17:30 16.01.2014 eye 410
У Полтавському обласному клінічному онкологічному диспансері напорушували на 120 тисяч

Фахівці обласної Держфінінспекції під час ревізії Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру виявили  порушення, які призвели до втрат фінансових ресурсів майже на 120 тис. грн.

Зокрема, виявлено, що за рахунок бюджетних коштів сплачено 79 тис. грн. за комунальні послуги,  отримані орендарем приміщення диспансеру. Також  до обласного бюджету не перераховані кошти, які були переплачені при нарахуванні заробітної плати працівникам онкодиспансеру в 2012 році та утриманих у 2013 році.  Виявлені  порушення при оплаті праці, понаднормове списання спецхарчування, завищення вартості виконаних і оплачених робіт з капітального ремонту тощо.

Зафіксовані порушення під час ревізії частково усунуті. За недостовірні дані, включені до бухгалтерської та фінансової звітності, а також ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 11 посадових осіб обласного онкологічного  диспансеру складені протоколи про адміністративну відповідальність. Про результати ревізії поінформовано обласну прокуратуру та Департамент охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації. Про це повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Полтавській області.


Наверхнаверх