logo
dollar
euro

У Полтаві до ювілею Тараса Шевченка відремонтують пам'ятник Кобзарю та перевидають книгу "Полтавська Шевченкіана"

14:40 15.01.2014 eye 376
У Полтаві до ювілею Тараса Шевченка відремонтують пам'ятник Кобзарю та перевидають книгу "Полтавська Шевченкіана"

Сьогодні, 15 січня, в облдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення в області 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

-  200-ліття від дня народження Тараса Шевченка відзначається в загальнодержавному масштабі, - зазначив голова ОДА Олександр Удовіченко, звертаючись до присутніх. - Впевнений, що до вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка має долучитися кожен. Потрібно визначитись із заходами, які проходитимуть на території Полтавщини до ювілейної дати. Також необхідно протягом тижня вирішити всі організаційні моменти стосовно ремонтних робіт пам’ятника Тарасові Шевченку, що навпроти Полтавського Краєзнавчого музею в Полтаві.

Начальник управління культури Полтавської ОДА Геннадій Фасій повідомив присутнім, що структурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міськвиконкоми, музейні заклади, установи культури і освіти постійно працюють над виконанням плану заходів з підготовки та відзначення в області ювілею Тараса Шевченка.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Микола Перепелиця повідомив, що до кінця року на Полтавщині планується перевидати книгу Петра Ротача "Полтавська Шевченкіана". Наразі, після внесення численних правок і доповнень, вже готовий макет нового видання.


Наверхнаверх