logo
dollar
euro

2013 року на підприємствах Полтавщини загинули 18 працівників

8:50 14.01.2014 eye 265
2013 року на підприємствах Полтавщини загинули 18 працівників

Протягом 2013 року на підприємствах області травмувались 216 працівників, серед яких 18 – смертельно.

У порівнянні з аналогічним періодом 2012 року кількість травмованих на робочих місцях зменшилась на 18 випадків. Кількість випадків загибелі збільшилась на один.

Зростання рівня смертельного травматизму зафіксовано на підприємствах Полтава (+5), Кременчук  (+1), Комсомольська (+2), Зіньківського (+2) та Гребінківського (+1) районів. Жодного смертельного випадку не зареєстровано на виробничих об'єктах міст Миргород, Лубни та 18 районів області.

Найбільше нещасних випадків сталося на підприємствах сільського господарства, машинобудування , харчової та переробної промисловості, соціально-культурної сфери, будівництва та промисловості будматеріалів.

Аналіз причин нещасних випадків зі смертельним наслідком свідчить, що понад 88% з них сталися з організаційних причин, з технічних – майже 12%. Серед основних причин смертельного виробничого травматизму фахівці виділяють: невиконання вимог інструкцій з охорони праці; порушення та недосконалість технологічного процесу, його невідповідність вимогам безпеки; порушення правил дорожнього руху. Про це повідомляє територіальне управління держгірпромнагляду в Полтавській області.


Наверхнаверх