logo
dollar
euro

Дніпровська екологічна прокуратура повернула у власність держави понад 100 га узбережжя Дніпра

12:38 12.01.2014 eye 406
Дніпровська екологічна прокуратура повернула у власність держави понад 100 га узбережжя Дніпра

Протягом 2013 року органами Дніпровської екологічної прокуратури до державної власності реально повернуто понад 100 га земель водного фонду р. Дніпро вартістю понад 68 млн грн та попереджено незаконне відчуження або надання у користування земельних ділянок загальною площею 90 га та вартістю понад 124,5 млн грн.

Про це повідомив Дніпровський екологічний прокурор Олександр Галкін.

За його словами, екологічні прокурори ефективно вживали заходи реагування на факти незаконної забудови в прибережно-захисних смугах головної водної артерії країни.

Зокрема, прокурор зазначив, що у поточному році органами Дніпровської екологічної прокуратури до судів направлено 158 позовів у сфері земельних відносин на суму 75 млн грн та поставлено питання про повернення 265 га земель водного фонду. На даний час судами вже задоволено 113 позовів щодо повернення 187 га земель на загальну суму 68,8 млн грн.

"За результатами проведених перевірок у цій сфері розпочато 32 кримінальні провадження, внесено та розглянуто 129 подань, скасовано 46 незаконних актів місцевих органів влади. Як наслідок, до відповідальності притягнуто 64 посадових осіб, з яких 39 працівник органів державного контролю", - зауважив Олександр Галкін.

Найбільше фактів незаконного відчуження земель водного фонду р. Дніпро виявлено у Херсонській, Черкаській, Полтавській та Київській областях. Про це повідомляє прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх