logo
dollar
euro

За порушення в екологічній сфері на Полтавщині до відповідальності притягнуто 285 посадовців

15:59 11.01.2014 eye 408
За порушення в екологічній сфері на Полтавщині до відповідальності притягнуто 285 посадовців

Органами Дніпровської екологічної прокуратури упродовж 2013 року проведено 353 перевірки у сфері охорони навколишнього природного середовища, за результатами яких розпочато 24 кримінальні провадження, внесено 330 подань. Сума заявлених прокурорами позовів складає 16,5 млн грн.

Про це повідомив на розширеному засіданні колегії Дніпровський екологічний прокурор Олександр Галкін.

Позитивних результатів вдалося досягти у сферах охорони водних ресурсів, атмосферного повітря, охорони надр, поводження з відходами, використання бюджетних коштів тощо.

"Робота на цьому напрямку в першу чергу була спрямована на виявлення порушень законодавства в діяльності або встановлення фактів бездіяльності органів державного контролю. Так, з притягнутих до відповідальності 285 посадовців, 221 працівник органів державного контролю, або 77 % від загальної кількості притягнутих", - зазначив Олександр Галкін.

Також, прокурор проінформував, що протягом минулого року лише за втручання органів Дніпровської екологічної прокуратури 16 суб’єктів господарювання, що здійснювали скиди зворотних вод у р. Дніпро та її водосховища без дозволів на спеціальне водокористування, отримали їх та на даний час здійснюють свою діяльність відповідно до норм природоохоронного законодавства.

Крім того, за виявленими фактами незаконного використання корисних копалин, а саме видобування річкового піску під виглядом робіт з берегоукріплення, розчищення русла та днопоглиблювальних робіт розпочато 9 кримінальних проваджень, - інформує прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури.


Наверхнаверх