logo
dollar
euro

У Полтави відбувся конкурс "Принц і Принцеса Країни"

16:15 05.05.2013 eye 189
У Полтави відбувся конкурс "Принц і Принцеса Країни"

Конкурс «Принц і Принцеса Країни» в дванадцяте відбувся у Полтаві.

«Принц і Принцеса Країни» починався як регіональний тур всеукраїнського конкурсу «Шкільна принцеса» у 2002 році і був започаткований модельною агенцією «Марго». Останні 7 років він набув статусу національного і проходить спільно з Міжнародною дирекцією дитячого фестивалю «Світ талантів Світу». Цього року конкурс відбувся за підтримки міського голови Олександра Федоровича Мамая, Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та міського управління культури.

Щороку до Полтави з'їжджаються учасники з різних куточків України віком від 4 до 18 років. На сьогодні це 60 конкурсантів, які представляли 17 міст нашої країни: Полтаву, Івано-Франківськ, Одесу, Вінницю, Маріуполь, Луганськ, Рівне, Запоріжжя, Донецьк, Олександрію, Миколаїв, Новомосковськ, Дніпропетровськ, Нікополь, Павлоград, Харків, Київ, а Росію –  місто Смоленськ.

Під час підготовки учасники конкурсу мали можливість познайомитися з історичною та архітектурною спадщиною нашого міста. На конкурсантів чекали екскурсії містом, історичними пам’ятками «Полтавської битви», Гоголівським містам та куштування традиційних полтавських галушок, а також візит до літературно-меморіального музею ім.. В.Г.Короленка.

Перемогу в цьогорічному конкурсі «Принц і Принцеса Країни» здобули:

- у номінації «Принцеса Полтави» перемогли Марія Котельницька (м. Полтава), Дар’я Сидорова (м. Полтава), Лія Артем’єва (м. Полтава), Альона Аскерова (м. Полтава), Ярослава Семченко (м. Полтава);

- у номінації «Принц і Принцеса Країни Open» перемогу здобули Марія Мотрій (м. Донецьк), Софія Курашева (м. Смоленськ), Вікторія Марченкові (м. Смоленськ)

- у номінації «Принцеса Країни» стали Катерина Козачек (м. Одеса), Анастасія Петрик (м. Полтава), Валерія Ярошевська (м. Миколаїв), Ангеліна Римар (м. Полтава), Олена Білова (м. Полтава);

- у номінації «Принци країни» - Єгор Соловйов (м. Одеса), Мурад Гусейнов (м. Рівне);

- у номінації «Міні міс Євросоюз України» перемогу здобула Марія Хлопоніна (м. Полтава).

Володарками Гран-прі конкурсу «Принц та Принцеса Країни» стали Юлія Дігтяр (Полтава), Катерина Пашкіна (Полтава), Дмитро Лях (Одеса), та Марина Шикаренко (Полтава).

Призовий фонд цього року склали: Гран-Прі від міського голови, путівка до табору відпочинку «Маяк» на Чорному морі, прикраси від ювелірного дому «Zarina», подарунки від ТМ «Альонка» та кампанії «Oriflame», смачні подарунки від «Макдональдс».


Наверхнаверх