logo
dollar
euro

У пенітенціарних установах Полтавщини на свята ласували борщем із вершками

1:50 16.12.2019 eye 265
У пенітенціарних установах Полтавщини на свята ласували борщем із вершками

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області повідомила, що з з 1 по 8 січня 2014 року у пенітенціарних установах області відбулись святкові заходи за участю колективів художньої самодіяльності засуджених, представників релігійних і громадських організацій.

Також проводилися змагання з шахів і шашок, міні-футболу і волейболу, гирьового спорту та настільного тенісу.

Засудженим дозволили  у ніч з 31 грудня 2013 року на 1 січня та з 6 на 7 січня 2014 року до 2 години ночі переглядати святкові телепередачі. У святкові дні також їм було запропоноване й святкове меню. До нього увійшли борщ з вершками, рисова каша з котлетою та соусом, варена ковбаса, яблучний  сік та рулети з повидлом. А в Полтавській виправній колонії №64 родзинкою меню стали бутерброди із салом.

Не залишились засуджені й без подарунків. Представники місцевої, спостережних комісій при установах, піклувальної ради при Кременчуцькій виховній колонії, членів громадської ради при управлінні ДПтС України в області, громадських та релігійних організацій дарували солодощі, фрукти, одягу, взуття, засоби особистої гігієни тощо.

Протягом свят надзвичайних подій в пенітенціарних установах регіону не сталося.  Щоправда, в передсвяткові дні були спроби передати засудженим «з волі» заборонені предмети. Зокрема, вилучено майже 70 грамів наркотичних речовин, близько 10 літрів спиртних напоїв, 300 гривень та 37 мобільних телефонів.


Наверхнаверх