logo
dollar
euro

За стриптиз на площі в Кременчуці мають відповісти організатори "нестандартного" заходу

10:31 09.01.2014 eye 1211
За стриптиз на площі в Кременчуці мають відповісти організатори "нестандартного" заходу

У Новорічну ніч в Кременчуці на площі Незалежності, на заході, організованому міськвиконкомом, три ящики шампанського у вигляді призу дістались кременчужанці, яка привселюдно виконала стриптиз.

Скандальне відео наразі оприлюднене в "YouTube" і його активно обговорюють в соціальних мережах.


Депутат Автозаводської районної ради свободівець Олег Савченко вважає неприпустимими дії організаторів, котрі буквально заохотили непристойну поведінку. Він  зареєстрував проект резолюції, яку пропонує затвердити на черговій сесію райради. У ньому свободівець вимагає від кременчуцької влади визнати незадовільною організацію святкування Нового року Кременчуцьким міськвиконкомом, засудити ганебний факт неприпустимої поведінки у громадському місці, спостерігати ха яким могли малолітні та неповнолітні особи.

У резолюції також є вимога провести  службове розслідування і встановити службовців виконкому Кременчуцької міськради, які планували і погоджували проведення заходу та притягти їх до дисциплінарної відповідальності. Крім того, зазначається, що правоохоронні органи міста мають дати юридичну оцінку їх діям і притягти до відповідальності, передбаченої законодавством.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх