logo
dollar
euro

На Полтавщині побутові конфлікти вирішували за допомогою ножів

8:49 09.01.2014 eye 313
На Полтавщині побутові конфлікти вирішували за допомогою ножів

Учора, 8 січня, о 15.00 в Карлівці 32-річний місцевий мешканець через ревнощі тяжко поранив 27-річного мешканця Харківщини кухонним ножем.

Наразі потерпілий з ножовим пораненням в живіт знаходиться в реанімаційному відділенні Карлівської центральної районної лікарні. Його стан здоров’я тяжкий. Ревнивцю доведеться відповідати за нанесення  тяжких тілесних ушкоджень. За ґратами він може провести  від п’яти до восьми років.

Побутовий конфлікт також за допомогою ножа нещодавно вирішувала  родина з Котельви. Фельдшер місцевої центральної районної лікарні повідомив правоохоронців, що за медичною допомогою звернувся 52-річний чоловік з колото-різаною раною грудної клітки.

Виявилось, що того дня чоловік прийшов додому напідпитку і почав чіплятися до дружини, ображати її. Між подружжям виникла сварка і 49-річна дружина схопила кухонний ніж та вдарила чоловіка  в спину. Наразі стан його здоров’я задовільний. Чоловік претензій до дружини не має. По це повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх