logo
dollar
euro

На Полтавському Євромайдані показали традиційний народний різдвяний вертеп

8:15 08.01.2014 eye 557
На Полтавському Євромайдані показали традиційний народний різдвяний вертеп

7 січня Рада Полтавської обласної організації об’єднання "Майдан"  влаштувала святкування Різдва Христового.

Спершу учасників мирної акції протесту на Полтавському Євромайдані з великим християнським святом привітали: представник УПЦ Київського Патріархату - священик Володимир Храпач та представник духовної ради протестантських церков Полтави пастор Ігор Убийвовк. Зі словами вітань до полтавської громади також звернулися народний депутат України Юрій Бублик та голова Полтавської обласної організації партії "За Україну!" Олег Пустовгар.
   
Головною ж мистецькою родзинкою різдвяного дійства стали виступи колядницьких гуртів Свято – Пантелеймонівської , Свято - Миколаївської та Свято-Покровської громад УПЦ Київського Патріархату та крайового братства ім. апостола Андрія Первозваного. Гурти продемонстрували традиційний народний різдвяний вертеп, але не обійшлося й без політичних вкраплень - у цареві Іродові присутні впізнавали Президента Януковича, - повідомляє прес-служба полтавської обласної організації політичної партії "За Україну!".
 
Завершилося ж свято виступом вертепу, який підготували діти з національної скаутської організації "Пласт". Її крайовий очільник Євген Янкевич розповів про щорічну традицію пластунів - передачу до християнських храмів України Благодатного вогню з Віфлеєму. Відтак усі охочі полтавські євромайданівці могли запалити свічку і принести додому благодатний вогник як символ надії на позитивні зміни.


Наверхнаверх