logo
dollar
euro

Полтавський Євромайдан запрошує відсвяткувати Різдво

19:43 05.01.2014 eye 763
Полтавський Євромайдан запрошує відсвяткувати Різдво

7 січня о 14:00 біля будівлі Полтавської обласної державної адміністрації відбудеться святкування Різдва Христового.

Одним з найбільших свят для кожного віруючого українця є Різдво Христове. Свято, котре на рівні з Новим Роком є втіленням світлих надій, мрій і сподівань на майбутнє. Початок року завжди дарує людям наснагу і натхнення, незалежно від того, що твориться за вікнами – хуртовини зимові чи політичні.

На Різдво Полтавський Євромайдан відпочине від щоденних турбот і переживань і насолодиться цим світлим християнським святом. Серед учасників, котрі привітають полтавчан, – представники традиційних історичних церков: архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ Київського Патріархату владика Федір та настоятель полтавської парафії Пресвятої Трійці УГКЦ о. Юрій Кролевський (на фото).

о_Юрій-Кролевський
Вони вже не вперше будуть брати участь у Євромайдані. Так, Владика Федір 1-ого грудня проводив літургію за майданівців, а о. Юрій як представник духовенства мав слово на недільному полтавському віче 22-ого грудня.

Владика-Федір
Також виступлять колядницькі гурти національної скаутської організації "Пласт" та Свято-Миколаївської й Свято-Пантелеймонівської громад УПЦ Київського Патріархату.

Тож радо запрошуємо Вас усіх разом відсвяткувати Різдво.

Без політичних промов. З вірою у серцях.

ЩО? Різдво на Полтавському Євромайдані

ДЕ? Біля будівлі Полтавської обласної державної адміністрації

КОЛИ? 7-ого січня о 14:00

P.S. Прихопіть із собою посмішки. І побільше!


Наверхнаверх