logo
dollar
euro

У Полтаві розшукуються майбутні переможці "Танцюють всі"

8:32 04.01.2014 eye 497
У Полтаві розшукуються майбутні переможці "Танцюють всі"

9-ого січня о 18:00 в "Студії танцю" по вул. Червоноармійській, 5а відбудеться майстер-клас з акторської майстерності в танці.

Фразу про те, що "весь світ театр, а ми у ньому – актори", мабуть, чув і знає кожен. Але не всі ми усвідомлюємо, наскільки вона правдива.

Побувавши на ІІ-ому міжнародному танцювальному фестивалі "Megapolis" (м. Харків), учасники танцювального колективу "JaM Dance Group" побачили на власні очі, що акторство потрібне не лише на сцені театральній, а й хореографічній. Тому і виникла ідея провести майстер-клас з акторської майстерності в Полтаві, який би був присвячений саме специфіці пластики тіла, міміці, жестам у танці.

Хоча ідея, здавалося б, не нова, але, на жаль, не часто вдається побувати на таких заходах, особливо у нашому місті. А усі ми бачимо, які шедеври створюють учасники телевізійного шоу "Танцюють всі", і не лише за допомогою рухів, а й передаючи емоції, думки і почуття широким арсеналом акторських засобів.

Тому запрошуємо усіх бажаючих, усіх, хто має справу із хореографією чи займається акторською майстерністю, на майстер-клас, який проведе викладач одного з київських університетів та школи акторської майстерності "MUSEION", актриса кіно та учасниця проекту "Велика різниця" Наталія Гнітій.

ЩО? Майстер-клас з акторської майстерності в танці за участі Наталії Гнітій

ДЕ? "Студія танцю" (вул. Червоноармійська, 5а – на Сінній)

КОЛИ? 9-ого січня о 18:00

ЦІНА? В межах від 50 до 65 грн (в залежності від кількості учасників)

Організатор: танцювальний колектив "JaM Dance Group" і незалежне мистецьке об’єднання "Magnum Opus"

З приводу питань та запису: (066) 181-15-12 – Ірина.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх