logo
dollar
euro

У Полтаві відзначили річницю з Дня народження Степана Бандери смолоскипним маршем

9:50 02.01.2014 eye 609
У Полтаві відзначили річницю з Дня народження Степана Бандери смолоскипним маршем

1 січня 2014 року на Полтавщині пройшли заходи, приурочені до 105-ї річниці з Дня народження провідника української нації Степана Бандери.

У Полтаві традиційно відбувся смолоскипний марш за ініціативи Полтавської міської організації ВО "Свобода", молодіжних організацій "Сокіл" і "Студентська Свобода". Розпочався захід від входу в "Злато місто". Учасники акції розгорнули найбільший на Лівому березі Дніпра прапор УПА і з ним в руках націоналісти рушили до пам'ятника загиблим козакам, де відбулося віче. Традиційно попереду колони свободівці тримали портрет Степана Бандери. Під час ходи націоналісти вигукували "ОУН–УПА – державне визнання!", "Бандера, Шухевич – Герої України", "Бандера прийде – порядок наведе!".

Бандера2
Традиційно завершився захід виконанням державного гімну.

Уперше в Кременчуку націоналісти на чолі з Кременчуцькою міською організацією ВО "Свобода" провели смолоскипний марш та урочисте віче з нагоди 105-ї річниці з Дня народження Степана Бандери.

У Миргороді 1 січня відбулося народне віче. Також було організовано виставку – "Бандера та бандерівці", яка в світлинах і документах розповідала про факти з життя українських націоналістів, котрі співпрацювали з Бандерою. 

Бандера3
Про це інформує прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".


Наверхнаверх