logo
dollar
euro

У Полтаві зустрічали Новий рік біля ОДА

15:33 15.12.2019 eye 911
У Полтаві зустрічали Новий рік біля ОДА

Полтавські прихильники євроінтеграції, як і було анонсовано, зустріли Новий рік своєрідно: не вдома перед телевізором і салатом олів’є, а на звичному місці біля облдержадміністрації, де протягом місяця відбувалися акції протесту полтавського Євромайдану.

З 11 вечора до 2 ночі тривали новорічні урочистості, влаштовані зусиллями Полтавської обласної координаційної ради Всеукраїнського громадського об’єднання "Майдан" та обласного комітету національного спротиву. На майдані звели імпровізовану сцену, забезпечили потужне світло і звук. Активісти прикрасили ялинку не лише традиційними прикрасами, але вбрали її різноманітними креативними гаслами. З роллю ведучого дійства чудово впорався відомий радіожурналіст Володимир Голубничий.

У-Полтаві-зустрічали-Новий-рік-біля-ОДА2
Концертну програму відкрив лідер гурту "Пан Коцький" Олександр Коба. А ще новорічні пісні виконували лауреатки всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів Ольга Івахно та Лариса Борисенко. Також у запису звучали новорічні хіти українських гуртів "Мандри", "ТІК" та інші, під які люди танцювали і водили хороводи.

Опівночі всі присутні зустріли Новий рік виконанням державного гімну та відкоркували безалкогольне шампанське. З новорічними вітаннями виступили представники обласної громадської ради "Майдану". Всі вітання зводилися до одного: бажали, щоб у 2014-й став роком, коли в Україні розпочнуться справжні масштабні зміни задля перетворення в європейську державу.

У-Полтаві-зустрічали-Новий-рік-біля-ОДА3
Присутні довгенько чекали на Діда Мороза, який з’явився близько 1-ї ночі (його роль виконав відомий в Україні спортивний журналіст Олександр Тингаєв). Він влаштував конкурси на краще виконання українських пісень та українських танців. Йому допомагала Снігуронька (співачка Олена Соловей).

У-Полтаві-зустрічали-Новий-рік-біля-ОДА4

Громада Свято-Миколаївського храму УПЦ Київського Патріархату пригощала всіх бутербродами та смачним капусняком. Близько 2-ї ночі пролунав святковий феєрверк.


Наверхнаверх