logo
dollar
euro

Полтавська обласна організація ВО "Майдан" звернулася до депутатів обласної ради

18:01 29.12.2013 eye 847
Полтавська обласна організація ВО "Майдан" звернулася до депутатів обласної ради

29 грудня у Полтаві на площі перед облдержадміністрацією відбулося Народне віче в підтримку Євромайдану у столиці.

На зібранні представили та затвердили список членів Полтавської обласної ради "Майдан", розпочали збір підписів під зверненням до депутатів обласної ради. У тексті зокрема заклик громади до народних обранців виходити з фракції та лав Партії регіонів.

Близько півтисячі полтавців знову вийшли, щоби висловити свій мирний протест. На зібранні представники ВО "Майдан" запросили громаду відсвяткувати Новий рік.

На зібранні громаді було представлено членів Полтавської ради обласного осередку ГО ВО "Майдан". Одноголосним рішенням присутніх список членів ради було затверджено. Також полтавці ухвалили заснування Полтавської обласної організації ВО "Майдан". Відразу ж представники "Майдану" запропонували звернутися до депутатів Полтавської обласної ради із закликом виходити з фракції та лав "Партії регіонів". Учасники віче поставили свої підписи під даним зверненням, - інформує прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".

"Ми виступаємо не тільки проти президента Януковича, а й проти подібних маленьких януковичів на місцях. Вони є прислужниками "режиму" й творять ту систему, проти якої зараз вийшли Майдани по всій державі. Багато цих маленьких януковичів залякують місцевих мешканців, списують собі чи рідним людську землю, є корупціонерами чи бандитами. Нині ми вимагаємо, щоб депутати обласної ради, місцевих рад фракційні чи партійні "регіонали", які мають сумління, честь і більше не хочуть працювати в лавах тих, хто дає накази бити українців, хто ігнорує бажання громади, хто прикриває свої безчинства і перекидає вину на підлеглих, виходити з лав злочинної "Партії регіонів" і йти до народу. Невже вам не набридло "віддуватися" за промахи "режиму", невже ще вистачає сил виправдовувати злочинну "верхівку" перед простими українцями, а потім вас, як обличчя партії на місцях, земляки звинуватять у брехні й негараздах. Зробіть вольове рішення, бо громада Полтавщини не пробачить ніколи вам і "Партії регіонів" всіх злочинних діянь", – наголосив народний депутат від ВО "Свобода" Юрій Бублик.


Наверхнаверх