logo
dollar
euro

На Полтавщині захворюваність на гострі респіраторні інфекції дещо знизилась

9:37 29.12.2013 eye 262
На Полтавщині захворюваність на гострі респіраторні інфекції дещо знизилась

За даними Головного управління Держсанепідслужби в Полтавській області, в Україні станом на 16 грудня показник захворюваності на грип та ГРВІ склав 46,3 на 10 тисяч населення, в жодному регіоні показники захворюваності не перевищують епідпорогових.

На Полтавщині захворюваність на гострі респіраторні інфекції дещо знизилась, в усіх містах та районах показники не перевищують епідпорогових. За тиждень на гострі респіраторні інфекції захворіло 6 тисяч 21 особа, порівняно з попереднім тижнем захворюваність знизилась на 7%.

Захворюваність серед дітей також знизилась на 8,7%, показник захворюваності дітей склав 164,6 на 10 тисяч; школярів – 152,2 на 10 тисяч, що є нижчим за епідпороговий.

Вище, ніж по області, захворюваність в Козельщинському, Шишацькому, Кременчуцькому, Лохвицькому, В.Багачанському районах, мм. Полтаві та Комсомольську, однак захворюваність в згаданих містах та районах є нижче епідпорогових показників.

За тиждень госпіталізовано 234 хворих. Випадків смерті від грипу та ГРІ не зареєстровано, - інформує прес-центр Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА.


Наверхнаверх