logo
dollar
euro

Виборці Зіньківщини закликали нардепа Кулініча вийти із фракції Партії регіонів

12:37 28.12.2013 eye 2219
Виборці Зіньківщини закликали нардепа Кулініча вийти із фракції Партії регіонів

Виборці Зіньківщини звернулись із відкритим листом до народного депутата Олега Кулініча, в якому зазначають, що доручили йому представляти їхні інтереси у Верховній Раді як безпартійному кандидату з власною програмою.

Однак вже у грудні 2012 року пан Кулініч увійшов до фракції Партії регіонів. Хоча ще за один рік до того очолював Зіньківську районну організацію "ВО "Батьківщина" та був обраний за списком цієї партії до Полтавської обласної ради.

Якщо бажаєте повернути довіру виборців, негайно покиньте фракцію Партії регіонів – це вимагають виборці від обраного депутата. А ще вимагають включити до термінового плану дій як народного депутата наступні кроки:

1) негайна відставка уряду;

2) незалежне і повне розслідування всіх випадків побиття мирних демонстрантів силами "охорони правопорядку" та притягнення до кримінальної відповідальності винних;

3) якнайшвидше підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Виборці Зіньківщини вимагають, щоб нардеп оприлюднив відповідь на їх звернення через засоби масової інформації.

Результати перевірки Олега Кулініча на "Чеснометрі" Рухом ЧЕСНО:

Зміна політичної позиції всупереч волевиявленню виборців

Кандидат Кулініч Олег Іванович був обраний до Полтавської обласної ради VI скликання (2010 р.) як висуванець від партії "Батьківщина" Після набуття повноважень депутата Кулініч Олег Іванович вийшов із фракції партії "Батьківщина", від якої його було обрано за результатами засідання 8-ї сесії Полтавської обради VI скликання).

Згідно із методологією Руху ЧЕСНО з оцінювання доброчесності кандидатів, невідповідністю даному критерію, зокрема, вважається вихід депутата за власним рішенням із фракції, від якої він був обраний до місцевої ради.

Таким чином, кандидат в народні депутати Кулініч Олег Іванович не відповідає Критерію.

Причетність до корупційних дій

За інформацією ЗМІ , агрофірма ТОВ "Октан", засновником якої є кандидат в народні депутати Олег Іванович Кулініч, начебто намагається шляхом рейдерських захоплень, за сприянням судів та органів місцевої влади і поширенням неправдивої інформації серед жителів Зіньківського району Полтавської області переоформити на себе орендовані у селян земельні паї агрофірми "Полтаваекопродукт-2".

Представники ТОВ "Октан" підбурювали місцевих мешканців забрати свої паї у "Полтаваекопродукт-2" і укласти договори оренди з їхньою компанією, поширюючи серед акціонерів неправдиві чутки про близьке банкрутство конкурентної фірми. Також представники даної фірми обіцяли селянам правильно оформити позови про розірвання договорів оренди з "Полтаваекопродукт-2" та погодились забезпечити представлення їх інтересів у суді й сплатити за позивачів держмито. Дані дії кандидата можна розцінити як зловживання із земельними ресурсами.

Також, як повідомляють місцеві ЗМІ, ГО "Моя Полтавщина", представником якої є кандидат в депутати Кулініч Олег Іванович, роздавала продуктові набори виборцям в Лубнах, що знаходиться в одномандатному виборчому окрузі №147, де й балотується Олег Кулініч. Дані дії кандидата можна розцінити як непрямий підкуп виборців.

Хоча наведена інформація не є підтвердженням вини кандидата в народні депутати Кулініча Олега Івановича у вчиненні правопорушення, але вона дає вагомі підстави припустити та зробити оцінку про високу вірогідність причетності кандидата до зловживання із земельними ресурсами та непрямого підкупу виборців з його боку.

Таким чином, згідно з методологією Руху ЧЕСНО для оцінювання доброчесності кандидатів, кандидат в народні депутати Кулініч Олег Іванович, на думку Руху ЧЕСНО, не відповідає Критерію.

Непрозорість задекларованих доходів та майна та їх невідповідність способу життя

У декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру  за 2011 рік, яка була подана кандидатом Кулінічем Олегом Івановичем до ЦВК, вказано, що сукупний дохід кандидата та членів його сім'ї становив 135 694 грн. Також декларант вказав про наявність автомобілів Фольксваген Туарег 2006 р. випуску та ЗІЛ 131 Фургон С 1988 р. випуску. При цьому Кулініч Олег Іванович не задекларував жодної нерухомості, зокрема житла, яке би перебувало у власності, в оренді чи на іншому праві користування кандидата чи членів його сім’ї.

Відповідно до методології Руху ЧЕСНО для оцінювання доброчесності кандидатів у народні депутати, порушенням Критерію вважається, зокрема, непрозорість майна у вигляді невідповідності задекларованого майна реальним статкам особи. Наведена вище інформація дає вагомі підстави припустити та зробити оцінку про високу вірогідність непрозорості задекларованого Кулінічем Олегом Івановичем майна з огляду на відсутність інформації про володіння чи користування будь-якою нерухомістю, де кандидат міг би мешкати з членами своєї сім’ї.

Таким чином, Кулініч Олег Іванович, на думку Руху ЧЕСНО, не відповідає критерію.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх