logo
dollar
euro

Полтавській "Сокіл" перед канікулами "серйозно" поговорив із третьокласниками

10:13 28.12.2013 eye 833
Полтавській "Сокіл" перед канікулами "серйозно" поговорив із третьокласниками

Наприкінці першого навчального півріччя до учнів учнів 3-го класу полтавської спец школи №3 завітали бійці спецпідрозділу УБОЗ "Cокіл".  

Командир підрозділу Руслан Жовтодід разом із двома бійцями показали школярам дорослі "забавки", які є на озброєнні в міліції. Пістолети, автомати, бронежилети, каски – все це  навіть дали дітям потримати в руках та приміряти.

жовтодідРуслан Жовтодід

Звичайно, "соколи" розповіли дітям, що зброя – річ небезпечна і необережне з ним поводження може призвести до часом невиправної біди. А ще Руслан Жовтодід порадив: "Завжди обдумайте свої дії, перш ніж зробити щось. Пам’ятайте, що ваша безпека в побуті, в школі чи на вулиці залежить лише від вас! Не знайомтеся з сумнівними компаніями, не беріть з них приклад, не намагайтеся самоствердитися за рахунок інших. Пам’ятайте, що ви самі – творці свого майбутнього, тож нехай воно буде щасливим!".

А ще з дітьми поговорила Ірина Карюк, оперуповноважена сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС Полтавщини. Вона розповіла про правила поводження на канікулах, нагадала про основні заходи безпеки, які повинна знати кожна людина, повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх