logo
dollar
euro

Сесію Полтавської облради розділили на два пленарних засідання. Перше відбулось 25 грудня

11:14 26.12.2013 eye 349
Сесію Полтавської облради розділили на два пленарних засідання. Перше відбулось 25 грудня

Полтавська обласна раду вирішила розділити двадцяту сесію на два пленарних засідання, адже деякі питання має сенс розглядати тільки після прийняття Верховною радою Державного бюджету на 2014 рік.

Отже, на друге пленарне засідання, яке має відбутися через тиждень після прийняття Держбюджету-2014, перенесли розгляд питань про Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2014 рік, про обласний бюджет на 2014 рік, про інформацію прокурора Полтавській області "Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Полтавської області".

Учора, 25 грудня відбулося, перше пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради. З врахуванням зауважень і доповнень депутатів прийнято рішення по 48 питанням її порядку денного.

Зокрема, затверджено Порядок забезпечення препаратами інсуліну за рахунок цільових видатків обласного бюджету на забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий діабет у 2014 році, Порядок реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою у 2014 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на часткове відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

Депутати погодили надання без проведення аукціонів спеціальних дозволів підприємствам на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням нафти і газу; на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, ділянок родовищ підземних прісних вод. У тому числі, без проведення аукціону спеціального надали дозвоіл товариству з обмеженою відповідальністю "М.В.-ЕНЕРГОСОЇЛ" на утворення на Східно Миртівсько-Затонській площі Великобагачанського району Полтавської області наукового полігону для геологічного вивчення та пошуку незначних розсіяних покладів вуглеводнів і впровадженню технологій з вилучення високов'язких вуглеводнів та введення їх в дослідно-промислову розробку.

Обласна рада дала згоду на встановлення ставок збору за спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення, надала в користування мисливські угіддя на території Кобеляцького, Полтавського та Чутівського районів.

Депутати також вирішили підвищити розмір обласних премій імені І.П.Котляревського, імені Леоніда Бразова, імені С.А.Ковпака, щорічної премії імені Панаса Мирного – до двох тисяч гривень, обласних премій імені М.В.Скліфасовського та імені А.С.Макаренка – до трьох тисяч гривень.

Була прийнята й низка інших важливих для регіону рішень.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх