logo
dollar
euro

Нові Санжари – "Найдосконаліше місто країни 2013"

8:34 24.12.2013 eye 464
Нові Санжари – "Найдосконаліше місто країни 2013"

23 грудня, радіостанція Ретро FM підбила підсумки проекту "Найдосконаліше місто країни 2013".

Слухачі радіостанції, які стали учасниками масштабного рейтинг-шоу, протягом двох місяців надсилали розповіді про міста, які гідні потрапити до списку номінантів. З усіх запропонованих міст було обрано ТОП-50 найкращих, які змагалися за звання "найдосконалішого", а потім ТОП-10.

Серед номінантів були Біла Церква, Бердянськ, Вінниця, Вишгород, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Кам'янець-Подільський, Керч, Київ, Кіровоград, Ковель, Кременець, Кременчук, Луганськ, Луцьк, Львів, Маріуполь, Миргород, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Новодністровськ, Нові Санжари, Одеса, Олександрія, Павлоград, Полтава, Рахів, Рівне, Самбір, Севастополь, Сєверодонецьк, Сімферополь, Славутич, Суми, Тернопіль, Трускавець, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Ялта. Активні слухачі віддавали свої голоса містам-номінантам, які вважають гідними почесного звання.

Нарешті  сьогодні оголошено переможця. Найкращим і комфортним для проживання містом України, за версією слухачів Ретро FM, стало містечко Нові Санжари.

Програмний директор Ретро FM Олександр Рассказов зазначає, що переможець виявився несподіваним для всіх: нагородою Нові Санжари зобов'язані своїм жителям , які проявили величезну активність під час голосування і вивели місто в лідери , залишивши позаду і обласні центри і столицю.

Слухачі, які голосували за Нові Санжари, рекомендували його як прекрасне місце для відпочинку на березі річки Ворскла, з красивою природою, чистим повітрям, гостинними жителями. Тепер, до всіх достоїнств містечка додасться і диплом від Ретро FM і партнера проекту. Нагорода буде передана меру міста  Нові Санжари.


Наверхнаверх