logo
dollar
euro

"Динамо" не робить подарунок на День міліції

6:22 24.12.2013 eye 310
"Динамо" не робить подарунок на День міліції

Матч у Полтаві між "Портовиком" і "Динамо" проводився як раз в День міліції. Зайвий раз про зв'язок полтавського клубу з цим днем нагадувати, напевно, не варто.
Швидше за все, і гандболистам, і тренерам "Динамо" хотілося зробити подарунок своїм босам у вигляді хоча б одного очка, але не доля. У порівнянні з попереднім матчем полтавці не змогли розраховувати на воротаря Бражника та розігруючого Педана.
Старт матчу вийшов приголомшливим для господарів. У них нічого не виходило в атаці. "Портовик" за рахунок своїх фірмових швидких переходів від оборони до атаки буквально рвав динамівський колектив на шматки. Навіть незважаючи на те, що у складі полтавчан зібрані переважно молоді гандболісти, наздогнати команду з Южного так і не вдалося.
Максимум, чого змогли домогтися підопічні Андрія Мороза - це підібратися до суперника на відстань 6-7 м'ячів у другому таймі. У цей час Олег Сич давав можливість пограти всім заявленим гандболистам. Та й сам Мороз не відмовив собі в можливості потасувати склад, змінюючи гандболістів позиціями (кращий бомбардир полтавців Юрій Бабенков встиг пограти на позиції напівсередньої та крайнього. Так, як і Андрій Занимонець).
У підсумку впевнена перемога "Портовика" з рахунком 30:40, яка увінчала завершення першого кола чемпіонату в Полтаві.
Чемпіонат бере паузу, яка закінчиться після Нового року і відбіркових матчів збірних.

Наводимо склад "Динамо":

Динамо: Дайментов (Варченко) — Визір (4), Васюк (5), Бабенков (10), Головашич, Качура, Ростовський, Цокало, Чуніхін, А. Занимонець (3), В. Занимонець (3), Дич (2), Хауха (3).


Наверхнаверх