logo
dollar
euro

Міського голову Полтави громадськість запросила на дебати про бюджет

12:49 16.12.2019 eye 447
Міського голову Полтави громадськість запросила на дебати про бюджет

Дебати представників громадянського суспільства та міської влади обласного центру щодо бюджету Полтави в наступному році, заплановані на 13 годину 24 грудня.  

До участі в них запрошені  міський голова Олександр Мамай, секретар міськради Оксана Деркач, голова постійної депутатської комісії міськради з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів, цін Сергій Хуторянський.

Як повідомляє Ганна Кіященко з Полтавської філії Суспільної служби України, організатори побоюються, що представники влади не підуть на відкритий діалог з громадськістю щодо майбутнього бюджету міста.

На жаль, влада Полтави з упередженістю ставиться до громадських організацій, які не входять до вузького кола організацій, пов’язаних з Партією регіонів. Вони закликають  міського очільника Олександра Мамая та  інших представників влади проявити громадянську мужність і почати відкрите спілкування з громадою.

Для виходу з теперішньої кризи суспільству потрібен діалог, головними ознаками якого мають бути відкритість, рівність сторін  та довіра. Міський бюджет – це кошик, який наповнюють всі полтавці і громадське обговорення проекту бюджету буде сприяти розподіленню коштів в напрямках, які представники інститутів громадянського суспільства вважають пріоритетними.


Наверхнаверх