logo
dollar
euro

Громада Кременчука вимагає від нардепа Шаповалова вийти з провладної фракції

12:47 23.12.2013 eye 395
Громада Кременчука вимагає від нардепа Шаповалова вийти з провладної фракції

Громада, котра обрала Юрія Шаповалова народним депутатом, вимагає від нього негайно вийти з фракції "Партії регіонів". Про це заявив депутат Автозаводської районної ради від ВО "Свобода" Олег Савченко.

Нещодавно на кременчуцькому Євромадані Савченко сказав: "Шаповалов – пристосуванець. Шаповалова на "йолку" і звідти він має розповісти – що зробив за цей час для підняття рівня життя і для покращення економіки. Він нагло обдурив людей – висувався як опозиційний кандидат, а став гнилою тушкою". Свободівець також наголосив, що мешканці Кременчука очікують від народного обранця звіту за рік його діяльности.

Нардеп від Кременчука Юрій Шаповалов, насправді, своєрідно відзвітував за рік роботи в газеті "Разом за Кременчук!". Щоправда, дійсність не зовсім співпадає із звітом. Так, згідно інформації на офіційному сайті Верховної Ради, Шаповалов мав лише 1 виступ з місця і направив 4 депутатські запити. Дві законодавчі ініціативи колишнього члена "Фронту змін", а нині безпартійного члена провладної фракції, теж виявилися неефективними – відправлені на доопрацювання з суттєвими зауваженнями відповідної комісії ВР.

На шпальтах газети "Разом за Кременчук!" також, зокрема, розміщений матеріал про те, як Юрій Шаповал відвідував Евромайдан в Києві.

На це свободівець Олег Савченко відреагував так: "Народне обурення не можна в жодному разі ігнорувати, а тим паче намагатися заспокоїти побрехеньками. У нашому місті з’явилися газети, де зображений Шаповалов, представник фракції "регіоналів", на фоні Євромайдану. У громади це викликало сміх обурення. Люди хочуть побачити перед собою народного обранця, щоби запитатися, а що він зробив для них за рік, як вплинув на розвиток нашого міста. Окрім того, вимагають негайно вийти з фракції "Партії регіонів". До слова, у людей пам’ять не короткочасна і вони згадують, що Шаповалов балотувався використовуючи опозиційну риторику, а свій вхід у провладну фракцію назвав "шлюбом за розрахунком", от тільки на яких умовах і ролях – не пояснив. Якщо ж вимоги громади не буде почуто, то кременчуцький Євромайдан прийде до вікон нардепа з вимогою скласти свій мандат".


Наверхнаверх