logo
dollar
euro

Полтавці штурмують місцеві музеї

11:11 23.12.2013 eye 429
Полтавці штурмують місцеві музеї

22 грудня відбулася екскурсія до літературно-меморіального музею Івана Котляревського. Це була четверта екскурсія від туристичного проекту "Таємнича Полтава".

Цього разу на екскурсії полтавці дізналися маловідомі сторінки із життєвого та творчого шляху нашого земляка Івана Котляревського. А також про загальний стан та етапи розвитку полтавської літератури. Двохгодинну тематичну екскурсію проводила особисто провідний науковий співробітник музею Євгенія Всеволодівна Стороха.

музей1
Також учасники екскурсії потрапили на виставку картин та прикрас із природних матеріалів. Автор робіт – полтавка Ніна Володимирівна Баканова. В її роботах захоплюють створені образи та дивує унікальна техніка виконання. Художні виставки змінюються у музеї регулярно і є приємним доповненням до багатої основної експозиції.

Керівник проекту "Таємнича Полтава" Ольга Влох висловила щире захоплення від музею:

- У садибі Івана Котляревського був хоч раз чи не кожен полтавець та значна кількість туристів. А от до літературно-меморіального музею приходять набагато рідше. Дуже приємно, що в нашому місті є культурні освічені люди, які готові у свій вихідний іти до музею. Ми створили туристичний проект "Таємнича Полтава", щоб збільшити кількість таких людей у  Полтаві. Висловлюємо щиру подяку за надзвичайно цікаву та змістовну екскурсію Євгенії Всеволодівні! Її розповідь розширила наше уявлення про літературне життя міста.

Довідка про Літературно-меморіальинй музей Івана Котялревського:

Музей відкрито 28 вересня 1952 року у старовинному будинку, який, за переказами, належав відомому поету і драматургу В. В. Капністу. Будівля музею внесена до Списку пам’яток архітектури національного значення. Музейна колекція розміщена у семи експозиційних залах, один з яких ― виставковий. Відвідувачі музею, окрім знайомства з основною експозицією, завдяки останньому мають унікальну можливість побачити творчі новинки сучасних полтавських митців.

музей2
Довідка про проект "Таємнича Полтава":

21 вересня 2013 року стартував унікальний екскурсійний проект "Таємнича Полтава". Організатор — туристичний клуб InGreen. Керівник проекту – Ольга Влох. Проект передбачає проведення тематичних екскурсій містом та спільні походи у музеї. Екскурсії проходять кожну останню неділю місяця. Проект не є ні комерційним, ні благодійним. Він об’єднує однодумців, щоб спільно дізнаватися щось нове про історію міста.

Наступна тематична екскурсія відбудеться традиційно в останню неділю січня. Деталі - http://ingreen.in.ua/tours/topoltava/1114


Наверхнаверх