logo
dollar
euro

Мешканці Полтавщини продовжують "євромайданівські акції"

15:32 16.12.2019 eye 573
Мешканці Полтавщини продовжують "євромайданівські акції"

Уже майже місяць на Полтавщині продовжуються безстрокові акції протесту проти чинної влади. Сили громади, на розчарування  місцевих "регіоналівських" чинуш, не виснажуються, а навпаки щоденно зростають.

Про це 22 грудня заявив голова Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Роман Чабановський.

Своєрідні акції проводять районні організації ВО "Свобода" у Кобеляках, Лубнах, Чорнухах, Миргороді, Глобиному, Диканьці, Зінькові, Лохвиці, Гадячі, Машівці, Решетилівці, Семенівці, Чутовому, Шишаках, Нових Санжарах і багатьох інших.

"Наші активісти в районах по змозі проводять власні Євромайдани. Частіше свободівці розповсюджують інформаційні листівки, наліпки та газети, котрі привозять зі столиці, проводять інформаційну роботу і пояснюють політичні нюанси. Важливо, що ми продовжуємо отримувати допомогу з регіонів у вигляді коштів, харчів, одягу. Також активісти спілкуються з охочими і займаються їхнім проїздом до Києва. Ми вдячні всім за роботу, підтримку, за витрачений на спільну справу час, адже стоїмо тут за свою гідність, своє право жити в європейській, а не поліцейській державі. Уже безліч полтавців "майданували", одні групи земляків змінюють иншими й сили протестувальників, на досаду "регіоналівським" чинушам, тільки кріпнуть. Відчувається надзвичайний зріст протестних настроїв  громад. Немає куди відступати, люди стоятимуть тут тільки до перемоги. Закликаємо всіх зустрічати прийдешній рік на Майдані", – зазначив голова Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Роман Чабановський.

Активісти-підтримують-київських-мітингувальників
Найактивнішими протестувальниками лишаються мешканці Полтави та Кременчука, адже їхні представники не тільки постійно перебувають на Майдані, а й щоденно проводять у своїх містах мітинги, а щонеділі збирають "Народні віча" у підтримку аналогічного столичного заходу.

"Штаб національного спротиву у Полтаві завдяки своїм скоординованим діям щоденно проводить мітинги на площі перед облдержадміністрацією, урізноманітнюючи свої вимоги. Громада пікетувала офіс провладної партії вимагаючи не тиснути й не використовувати на своїх мітингах бюджетників проти їхньої волі, намагалася поспілкуватися й закликати місцеву владу до відповідальности, влаштовуючи лежачі акції на порозі ОДА, організовували рок-концерти, щоби привернути більшу увагу молоді, не чинити політичних репресій проти активістів", – розповів заступник голови Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Валерій Толкачов. 

Люди-вимагають-відставки-президента
Кременчуцька громада також надзвичайно активно підтримує столичних євромайданівців.

"Ми повинні продовжувати мирний тиск на цю злочинну владу. Насамперед – на їхніх прихвоснів на місцях. Вимагаємо від кременчуцьких депутатів місцевих рад виходити з лав "Партії регіонів", покаятися перед своїм народом і не наслідувати їхніх злодіянь. Також громада вимагає від "мера" Бабаєва припинити безчинства у місті, адже жодна влада не може бути вічною. Незабаром ми зметемо "режим" і кожен відповідатиме по заслугах!", – прокоментував ситуацію депутат Кременчуцької міської ради від ВО "Свобода" Віктор Бугайчук.

 Окрім того, Віктор Бугайчук надав для встановлення на Хрещатику намет із написом "Полтава-Кременчук", куди всі охочі зможуть зайти погрітися, поспілкуватися та звернутися за допомогою, інформує прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".


Наверхнаверх