logo
dollar
euro

3800 вихованців інтернатів Полтавщини отримали подарунки на Миколая

16:21 16.12.2019 eye 277
3800 вихованців інтернатів Полтавщини отримали подарунки на Миколая

До Дня святого Миколая за рахунок обласного бюджету були придбані подарунки для всіх 3800 вихованців інтернатних закладів області.

В усіх навчально-виховних закладах області інтернатного типу протягом 18-19 грудня відбулися ранки, присвячені Дню Святого Миколая. Про це повідомляють в Полтавській облдержадміністрації.

За даними Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ),із приблизно восьми мільйонів українських дітей близько 95,000 живуть у державних інтернатних закладах – дитячих будинках, школах-інтернатах і притулках.

Крім того, близько 8 тис дітей в Україні у 2011 році числилися такими, що втратили батьків внаслідок позбавлення батьківських прав, а близько 100 тис дітей в Україні живуть на вулиці. Офіційно такоє статистики немає, і вона ґрунтується лише на думці спеціалістів, що займаються цією проблематикою. У цій цифрі не враховані ті діти, що перебувають так би мовити "на межі", тобто практично за крок до такого скрутного становища. Про це говорила голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіе Мокуо в інтерв’ю виденню "Тиждень",  оприлюдненому 1 червня. Тим часом, в березні цього року уповноважений Президента з прав дитини Юрій Павленко звітував, що в Україні на сьогодні повністю подолана масова дитяча безпритульність, заклади ж для безпритульних дітей нині заповнені лише на третину.

Однак, Дитячий фонду ООН (ЮНІСЕФ) зазначає, що більшість з дітей, що живуть або працюють на вулиці, – не біологічні, а соціальні сироти. До 70% з них мають живих батьків або опікунів, однак ті не піклуються про них належним чином.

95 тис дітей, що перебувають в інтернатах, плюс 100 тис дітей вулиці, тобто майже 200 тис. дітей в Україні потребують нашої допомоги.

До дітей вулиці подарунки від владних структур не дійшли.


Наверхнаверх