logo
dollar
euro

Полтавцям не варто очікувати зниження цін на опалення

12:07 20.12.2013 eye 394
Полтавцям не варто очікувати зниження цін на опалення

Опалення разом із підігрівом води для багатьох полтавців є найвагомішою часткою комунальних платежів.

Однак, немає підстав сподіватися, що розрекламована керівництвом країни "чесна" ціна на російський газ хоч якось вплине на зменшення платежів для населення.

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері комунальних послуг не бачить підстав для перегляду тарифів на послуги з теплопостачання для населення через зниження вартості російського газу для України. Про це УНІАН заявив голова Нацкомісії Валерій Саратов.

За його словами, тариф не зміниться, оскільки при розрахунку тарифів на теплоенергію, яка виробляється для потреб населення, використовується вартість природного газу українського видобутку.

"Під час розрахунку тарифів на теплову енергію, яка виробляється для потреб населення, використовується вартість природного газу українського видобутку – разом з ПДВ це $163 за тис. куб. м. Як бачите, нова вартість російського газу в $268,5 перевищує ту, яка використовується зараз. Тому в комісії зараз відсутні підстави для перегляду тарифів на теплову енергію для населення", – сказав він.

У той же час, зниження тарифів на теплову енергію для бюджетних організацій та бізнес-структур, виходячи з укладених з РФ домовленостей, може скласти близько 20-25%. Нові ціни на теплопостачання для бюджетних організацій і бізнесу можуть почати діяти, в кращому випадку, з лютого наступного року.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх