logo
dollar
euro

У Полтаві змагались юні знавці права, а в Києві протестували адвокати

11:27 20.12.2013 eye 287
У Полтаві змагались юні знавці права, а в Києві протестували адвокати

19 грудня 2013 року на базі Полтавської ЗОШ № 4 в рамках Всеукраїнського тижня права відбувся обласний конкурс "Знавці права."

У конкурсі, який проходив в форматі "Що? Де? Коли?", брали участь 14 команд. Перемогу здобула команда Полтавської гімназії № 6 "Лідер", друге місце посіла команда Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 "Соломонова п’ятірка", третє  –  команда Полтавської спеціалізованої ЗОШ І № 3 "Правовик".

У той саме день близько ста адвокатів провели в Києві акцію на захист своїх професійних прав та обов'язків. У центрі столиці зібралися й такі відомі адвокати, як Микола Сірий, Олександр Плахотнюк, Олег Березюк, Юрій Мартиненко та інші, повідомляє УНІАН.

право1
Адвокати одягнули на руки чорні стрічки на знак протесту проти масових і системних порушень їхніх професійних прав. За словами адвоката й організатора акції Дмитра Назарця, українські адвокати не мають можливості захищати належно клієнтів, якщо самі адвокати є беззахисними перед репресивною машиною держави. Паперові гарантії адвокатської діяльності, безкарність працівників правоохоронних органів та суду, відсутність дієвої підтримки від вищих органів адвокатського самоврядування призводять до того, що адвокати стають просто декорацією у фальшивому театрі судочинства, просто освячуючи своєю безправною присутністю свавільні суддівсько-прокурорські спектаклі.


Наверхнаверх