logo
dollar
euro

Обласні депутати погодили, кому передати надра Полтавщини без аукціону

13:51 19.12.2013 eye 568
Обласні депутати погодили, кому передати надра Полтавщини без аукціону

Депутати Полтавської облради сьогодні, 19 грудня, на засіданні постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр розглянули, погодили та рекомендували  наступній сесії підтримати проекти рішень щодо погодження отримання без проведення аукціонів спеціальних дозволів підприємствам на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням нафти і газу; на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, ділянок родовищ підземних прісних вод, заслухали керівників видобувних підприємств.

Публічне акціонерне товариство "Укрнафта" отримає право на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки надр підземних прісних вод на території Лохвицького району Полтавської області". Станеться це  за умови надання позитивних висновків Департаментом з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

ТОВ "М.В.-Енергосоїл"  отримають згоду обласної влади на утворення на Східно Миртівсько-Затонській площі Великобагачанського району Полтавської області наукового полігону для геологічного вивчення та пошуку незначних розсіяних покладів вуглеводнів і впровадженню технологій з вилучення високов'язких вуглеводнів та введення їх в дослідно-промислову розробку".

Голова обласної ради Іван Момот, який брав участь в засіданні, підкреслив важливість максимального залучення підприємств до проведення робіт із геологічного вивчення, дослідно-промислової розробки надр та видобування корисних копалин на Полтавщині, що сприятиме збільшенню фінансових надходжень до бюджету, розвитку соціальної інфраструктури територій, створенню нових робочих місць. Він  запропонував передбачити контроль за виконанням рішень облради щодо  використання надр як профільною комісією обласної ради, так і Департаментом з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.


Наверхнаверх