logo
dollar
euro

У Кременчуцькій виховній колонії працює "Майстерня Діда Мороза"

10:08 19.12.2013 eye 349
У Кременчуцькій виховній колонії працює "Майстерня Діда Мороза"

Хлопці, які відбувають покарання у Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській, готуються до зустрічі нового 2014 року.

Вихованці з величезним захопленням і завзяттям взялись до роботи у "Майстерні Діда Мороза". Великі та маленькі сніжинки, гірлянди, іграшки, прикраси для ялинки роблять  з чого тільки можна: кольорового  та гофрованого паперу,  ниток та бісеру. А ще вони пишуть листи Діду Морозу про найзаповітніші мрії, адже насправді вони просто діти які потрапили в складні життєві умови.

На початку  цього року студія 1+1 презентувала серію фільмів про дітей за гратами. Тоді уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, презентуючи їх, написав на своїй сторінці у Фейсбук: "У час Новорічних та Різдвяних свят зовсім не до святкових радощів дітям, які відбувають покарання в колонії або утримуються в СІЗО.

Небо в клітинку для більш як для 1500 дітей, половина з яких сидять 3-5 років за крадіжку мобільного телефону, металолому, вчинення незначних, ненасильницьких злочинів з причин, до яких призвели безвихідні життєві обставини, голод, байдужість або жорстокість дорослих навколо. Вони ще плачуть за мамою, але система правосуддя безжальна до цих "кримінальних елементів". Дітей-правопорушників, злочинців можна засуджувати, можна бути до них байдужими, можна боятись або жаліти, але треба свідомо визнати, що у злочинах більшості з них винуваті ми – дорослі".

Його слова, на жаль, залишаються актуальними.


Наверхнаверх