logo
dollar
euro

У Полтаві на залучення до громадських робіт витратять близько 370 тис.грн.

14:18 18.12.2013 eye 246
У Полтаві на залучення до громадських робіт витратять близько 370 тис.грн.

Наступного, 2014 року, виконком Полтавської міськради планує направити на фінансування оплачуваних громадських робіт 374 654 грн.

До них залучатимуть зареєстрованих у Полтавському міському центру зайнятості безробітних на підставі договорів про організацію громадських робіт, укладених із роботодавцями – підвідомчими установами  управлінь культури та житлово-комунального господарства виконкому. Кошти  планується залучити у рівних частинах із бюджету міської ради та  фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Найбільше безробітних залучатимуть на роботи з благоустрою парку культури та відпочинку "Перемога". На ці цілі виділено 147 948 грн. Комунальному підприємству "Декоративні культури" на організацію громадських робіт  з благоустрою виділять 90 тис. грн., Державному історико-культурному заповіднику "Поле Полтавської битви" – 79 986 грн.

Літературно-меморіальний музей В.Г.Короленка та літературно-меморіальний музей І.Котляревського  мають отримати по 14 180 грн. на роботи, пов’язані з будівництвом, ремонтом та обслуговуванням закладів культури. Літературно-меморіальному музею Панаса Мирного планують виділити на такі роботи 28 360 грн.

Такі цифри  наведені в проекті рішення Полтавського міськвиконкому. Йдеться в ньому і про те, що в процесі виконання міського бюджету протягом бюджетного періоду, в разі необхідності, за обґрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів, проводитиметься перерозподіл бюджетних асигнувань, передбачених на проведення громадських робіт.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх