logo
dollar
euro

Лубенська "Січ": нагороди з елітних боїв

18:22 16.12.2013 eye 342
Лубенська "Січ": нагороди з елітних боїв

У Києві пройшли всеукраїнські змагання серед дорослих, юніорів, кадетів і дітей під назвою "Відкритий Ринг з елітних боїв (IFEF)".

Організатором виступила громадська організація "Федерація елітних боїв України", а сам турнір тривав два дні у столичній школі професійного боксу у розділах "фул-файтинг", "бокс"-файтинг", "СК-1" і "СК-2" в особистих заліках.
       
Два вихованці тренера Василя Галича-старшого представляли новостворений лубенський бійцівський клуб "Січ". Вдало у чоловічому розділі виступив 20-річний Василь Галич-молодший, який у ваговій категорії до 80 кг став переможцем турніру з "бокс-файтингу", завершивши свій бій достроково у другому раунді.

До речі, лубенець отримав від організаторів пам’ятний приз, як кращий боєць турніру. Інший представник клубу "Січ" Володимир Молчанов (вагова категорія до 71 кг) у розділі "СК-1" виборов срібну нагороду, поступившись супернику у фінальному бою. Тренер лубенського клубу "Січ" Василь Галич і його колега з бійцівського клубу "Миргород" Анатолій Бужин під час змагань отримали сертифікати інструкторів "Федерації елітних боїв України" і віднині є офіційними представниками цієї громадської організації. Це дає їм можливість тренувати спортсменів та проводити змагання з елітних боїв на території Полтавщини.

Як зазначив Василь Галич, подібні змагання з елітних боїв повинні проводитися за чотирма версіями: "бокс-файтинг" (дозволені удари тільки руками), "фул-файтинг" (руками і ногами вище лому), "СК-1" (руками, ногами, ламінами та удари по ногах), "СК-2" (дозволена вся ударна техніка руками і ногами, кидки, боротьба, больові та задушливі прийоми). За правилами змагань у всіх розділах подібних боїв обов’язково застосовуються шкарпетки, кала (захист губ), раковина (паховий бандаж), шолом, шорти вище колін, а для вищеперерахованих розділів додаються щитки, гольфи, налокітники. Під час виступів спортсменам заборонено носіння речей, які можуть спричинити шкоду противнику і собі, а шкіра не повинна бути жирною.

Що ж, цей чоловічий вид спорту сьогодні набуває все більшої популярності серед молоді. Дійсно: краще займатися будь-яким видом спорту, чим ходити по нічним кафе, "сидіти" днями в Інтернеті, вживати алкоголь і палити. Юнакам потрібно розвиватися і фізично, щоб бути гідними своїх майбутніх наречених, бути сильними захисниками, тобто, справжніми чоловіками.


Наверхнаверх