logo
dollar
euro

Минулого тижня в Полтаві народилось більше хлопчиків, ніж дівчаток

14:44 16.12.2013 eye 664
Минулого тижня в Полтаві народилось більше хлопчиків, ніж дівчаток

За повідомленням управління охорони здоров'я міськвиконкому, з 6 грудня по 13 грудня у Полтаві народилося 97 малят – 45 дівчаток і 52 хлопчика.

У міському клінічному пологовому будинку на світ з'явилося 58 немовлят: 31 дівчинка і 27 хлопчиків. У перинатальному центрі Полтавської обласної клінічної лікарні народилися 39 дітей: 14 дівчаток та 25 хлопчиків.

До речі, вчені спростували народну прикмету, за якою, якщо в країні хлопчаків народжується більше, ніж дівчаток, це провісник війни. На різницю в кількості новонароджених хлопчиків і дівчаток може впливати демографічна та й не тільки політика держави, природні фактори, забруднення навколишнього середовища деякими шкідливими речовинами тощо.

А от експерти німецького Інституту імені Макса Планка з питань демографії цього року опублікували у фаховому виданні DemographicResearch дослідження,  згідно якому чим вище в країні рівень безробіття, тим менше народжується дітей. У Німеччині, Австрії та Швейцарії, ринки праці яких витримали економічну кризу без особливого напруження, показники рівня народжуваності  з 2001 до 2011 року змінились несуттєво.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх