logo
dollar
euro

Цього тижня міський голова Полтави відвідає дитсадки з "робочим візитом"

12:52 16.12.2013 eye 413
Цього тижня міський голова Полтави відвідає дитсадки з "робочим візитом"

Сьогодні прес-служба міськради та міськвиконкому для журналістів оприлюднила план заходів. При цьому усі заходи, в яких бере участь міський голова, виключно "дитячі".

Дивним здається формулювання мети відвідин Олександром Мамаєм  ДНЗ №41 та ДНЗ №60, які мають відбутися відповідно 16 грудня та 20 грудня. Прес служба повідомляє, що ці заклади міський голова відвідає з "робочим візитом". Що таке робочий візит на вищому рівні, цілком зрозуміло. Це прибуття державних діячів або делегацій на переговори, консультації, для участі в міжнародних нарадах, відкритті національних виставок, підписанні міжнародних договорів. У цьому контексті можна зрозуміти й сутність робочого візиту представника міської влади в інше місто і нашій країні чи за кордоном. У чому полягає протокольна новація робочого візиту в дитсадок,напевно зможуть дізнатись полтавські журналісти.

17 грудня міський голова Полтави візьме участь у святкуванні 110-літній ювілеї школи №8. 18 грудня у Олександра Мамая день насичений. Він  урочисто відкриє після реконструкції  ясла-садок №4 "Золотий колосок" на провулку Горстому,  завітає на святкову програму "Святий Миколай запалює зірки" у "Листопаді" і привітає з Днем Святого Миколая вихованців інтернату №2 ім. Н.Крупської. 19 грудня відправиться вітати зі святом маленьких пацієнтів дитячої міська клінічної лікарні. Чи візьме участь мер міста у відкритті головної святкової ялинки на Театральній площі, прес служба не повідомляє.

Заходи та події, присвячені вирішенню проблем життєдіяльності міста та його дорослих мешканців прес-службою міської влади обласного центра не анонсуються.  Важко сказати, чи вони не плануються взагалі, чи там присутність журналістів не бажана. На сайті міської влади переважна більшість інформації, хоч і оновлюється щоденно, про життя обласного центру не розповідає жодним чином, а за змістом була б доречніша на сайті управлінь освіти або  сім’ї,молоді та спорту. Зокрема, сьогодні там полтавців радують тільки розповіддю про благодійний концерт дитячих творчих колективів міста.

Тим часом, на сайтах міських влади інших обласних центрів , звичайно, пишуть і про дітей, але головне, таки, про "дорослі" справи. Зокрема, на муніципальному порталі Сум сьогодні була он-лайн трансляція апаратної наради у міського голови. На офіційному сайті міського голови Донецька головна новина – повторна аварія на котельні. Інформація постійно оновлюється. В Івано-Франківську влада закликає взяти активну участь в анкетуванні щодо існуючого стану транспортного та пішохідного руху в місті для розроблення транспортної моделі міста...


Наверхнаверх