logo
dollar
euro

Гадяцький Майдан має намір стояти до перемоги

15:26 13.12.2013 eye 988
Гадяцький Майдан має намір стояти до перемоги

Про це на сторінці Гадяч.Com.Новини в соцмережі "В контакте"написав мешканець районного центра Андрій Суіменко: "Дуже люблю наш щоденний гадяцький маленький Євромайдан (або "майданик", як назвала його одна з його активних учасниць).

Люди які через вік, стан здоров'я чи з інших об'єктивних причин, не можуть бути у Києві вже п'ятий день приходять до пам'ятника Шевченку. Приходять і ті, хто повернулися з Майдану чи планують їхати наступного дня. Всі спілкуються, обмінюються інформацією, координують свої подальші дії.

Сьогодні в піднесенні співали гімн України. Хлопці ударівці принесли кілька термосів гарячого чаю аби люди могли зігрітися. Це стало приємною несподіванкою для присутніх і якось ще більше всих об'єднало. А люди старшого віку, які за станом здоров'я не можуть бути у Києві, але душею і серцем там, змогли, як сказала одна з них, "відчути дух Майдану". А взагалі позитивний дух Майдану тут таки присутній завжди. Наш маленький Майдан збирається і буде збиратися аж до повної перемоги. А перемога буде!".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх