logo
dollar
euro

На Полтавщині влада розповідала дітям про права

15:23 12.12.2013 eye 317
На Полтавщині влада розповідала дітям про права

Сталося це 11 грудня, після страшної ночі на Євромадані, коли були грубо порушені права людей і законодавство України. І на ці порушення вказали представники світової громадськості.

Представники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей РДА та районної організації "Молоді регіони" зустрілися з учнями 8-10 класів Семенівського НВК №1 ім. М.М.Хорунжого. Зробили вони це, начебто, на виконання нових соціальних ініціатив Президента України "Діти – майбутнє України", в рамках проведення в районі Всеукраїнського тижня права.

Із неповнолітніми говорили на тему "Права людини. Права дитини. Права учня" показали фільм "Повір у себе". Районна держадміністрація також повідомила, що кожному учню намагались пояснити та дати зрозуміти, що кожна людина має права та гарантії, а також що найбільшою цінністю в житті є власне здоров'я та гідна поведінка.

На жаль, в інформації не йдеться проте, що мали на увазі організатори, говорячи про права та гарантії. І чи говорили, що Конституція України закріплює за дитиною свободу думки і слова, світогляду і віросповідання (ст. 34). Чи говорили, що свобода слова – це вільне вираження поглядів та переконань, а свобода думки передбачає відсутність державної ідеології, нав’язаної громадянину як юридичний обов’язок.

Тим часом, сенатор США, голова Комісії уряду Сполучених Штатів з безпеки і співробітництва у Європі (Гельсінської комісії) Бен Кардін, заявив, що грубому порушенню прав людини в Україні немає виправдання.

Прем’єр-міністр Канади Стівен Гарпер висловив стурбованість з приводу подій на Євромайдані у ніч на 11 грудня. "Канада залишається поруч із українським народом у цей нелегкий час і продовжуватиме рішуче протистояти будь-яким спробам тиску на його права і свободи", – наголосив Гарпер.


Наверхнаверх