logo
dollar
euro

На столичному Майдані полтавці частують демонстрантів галушками

14:35 12.12.2013 eye 493
На столичному Майдані полтавці частують демонстрантів галушками

Тиждень знадобилося полтавцю Владиславу Левінському, аби втілити в життя свою ідею - нагодувати революціонерів Євромайдану галушками та напоїти узваром

Протестний рух Владислав підтримує від початку, повідомляє "Події та коментарі", але просто стояти на площі для нього було замало - хотілося діяти. Для себе він вирішив, що хоче бути корисним Майдану, а заодно шукав способів, щоб гідно представити улюблене місто усій Україні. Оскільки Полтавщина славиться своїми галушками, вирішив організувати міні-харчоблок для пригощань цією стравою.

Єврогалушки Владислав Левінський разом з командою

- Галушка то що? Тісто, м’ясо, але головне - душа. Люди працювали цілу ніч і робили ці галушки, не спали, викладалися, щоб інші поїли, набралися сил, щоб стояти далі й добиватися того, для чого ми тут стоїмо, тобто до перемоги. Сподіваюся, що наш намет почне консолідувати полтавців. Щойно встановили його, а вже підходять земляки, знайомляться і це приємно. Тим більше, що полтавського намету досі не було, а тепер є, - каже Владислав Левінський.

Кухарями зголосилися стати його друзі, волонтери Майдану, а також люди, які відгукнулися на заклик про допомогу в мережі "Фейсбук".

Я захоплююся тією завзятістю і натхненням, з якою люди взялися за роботу, - наголошує Владислав.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх