logo
dollar
euro

Полтавські водії допомагають штабу національного спротиву

6:13 12.12.2013 eye 596
Полтавські водії допомагають штабу національного спротиву

"Штаб національного спротиву, який знаходиться у наметі на площі перед полтавською облдержадміністрацією, працює на повну потужність.

Щоденно сотні полтавців звертаються із проханням допомогти потрапити до Києва, а ми в свою чергу організовуємо їм проїзд. У цьому дуже допомагають полтавські водії. Вони самі знаходять координаторів нашого штабу й пропонують послуги перевезення". Про це 11 грудня 2013 року заявив заступник голови Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Валерій Толкачов.

Координаційний штаб працює цілодобово. У наметі активісти спілкуються з полтавцями, інформують їх про події на київському Майдані, формують списки охочих поїхати, збирають кошти, речі та продукти для столичних мітингувальників, - інформує прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".

"Не дивлячись на будні чи вихідні, бажаючих підтримати київських побратимів дуже багато. Прикметно, що водії чи то з Полтави, чи з Харкова, інших куточків області, які проїжджають обласним центром, звертаються до штабу й пропонують підвозити людей. Вони ідуть на будь-які поступки, забирають активістів заїжджаючи у населені пункти, довго чекають, усіляко сприяють проїзду. Ці небайдужі люди навіть не уявляють, якою важливою є така допомога і підтримка. Українці об’єдналася, ми єдині в своїх прагненнях", – зазначив заступник голови Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Валерій Толкачов.


Наверхнаверх