logo
dollar
euro

Сьогодні, 10 грудня, День студентської солідарності

11:08 10.12.2013 eye 283
Сьогодні, 10 грудня, День студентської солідарності

Сьогодні, 10 грудня, студенти по всій Україні вийдуть на акції студентської солідарності з молодими українцями, які були жорстоко побиті на Майдані 30 листопада 2013 року і проти яких фальсифікуються кримінальні.

Минув тиждень з того дня, коли студентів жорстоко розігнали, проте жодних дій спрямованих на виявлення та покарання винних не вчинено. Тому, студенти оголосили 10 грудня – днем студентської солідарності.

Акція в Києві розпочнеться в 14.00. У столиці студенти попрямують до Міністерства внутрішніх справ. В регіонах молодь збирається до управлінь МВС Учасники акцій проведуть мовчазний флеш-моб аби виказати свою солідарність із студентами, які постраждали внаслідок незаконних дій спецпідрозділу МВС «Беркут».

Студенти вимагають від влади припинити фабрикування кримінальних справ проти студентів та звільнити незаконно затриманих , а також притягнути до кримінальної відповідальності організаторів та виконавців кривавого побоїща на Майдані Незалежності.

Студентська Координаційна Рада, Українська асоціація студентського самоврядування, Форум європейських студентів AEGEE-Kyiv, ВМГО «Фундація Регіональних ініціатив» Студентська міжнародна організація «Enactus» закликала всіх студентів України солідаризуватися та вийти на акцію 10 грудня у своєму місті.


Наверхнаверх