logo
dollar
euro

Міжнародний день прав людини лубенчанин Геннадій Черевко відзначатиме в Апеляційному суді Києва

8:44 10.12.2013 eye 402
Міжнародний день прав людини лубенчанин Геннадій Черевко відзначатиме в Апеляційному суді Києва

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний День прав людини. Саме цього дня 65 років тому Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини, яка є основою міжнародних стандартів у сфері прав людини.

Тим часом у Києві сьогодні, 10 грудня, відбудуться засідання в Апеляційному суді столиці  щодо справ людей, яких затримали після побоїща 1 грудня біля Адміністрації Президента. Серед них і мешканець Лубен Геннадій Черевко.

Активісти Євромайдану сьогодні з 8 години ранку розпочали Акцію протесту і закликали громадян вийти до Апеляційного суду та вимагати звільнення невинних, звіряче побитих та звинувачених в організації штурму адміністрації Президента.

Судове засідання призначено на 12.40. Першою буде слухатися справа журналіста Валерія Гарагуца. Уже відомо, що на засідання суду прийдуть народні депутати від "УДАРу" Наталя Агафонова і Оксана Продан й інші парламентарії від опозиційних сил. Вони домагатимуться змінити міру запобіжного заходу на будь-яку, не пов'язану з утриманням під вартою. Зокрема, депутати пропонуватимуть взяти хлопців на поруки.


Наверхнаверх